Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

Vzduchovka - nález na půdě

autor: Lukáš | vloženo 19. 06. 2018, 15:43:04 | reakce: 4 | počet zobrazení: 277

Dobrý den, prosím o váš názor, na tuto nalezenou vzduchovku. Vzduchovku nejde zlomit, aby šla zlomit tak se musí páčka i mířidla viz foto 1 potáhnou směrem k sobě, což jde hodně hodně ztuha a jen tak do 1/4. Zlomit jde tak cca do 1/3 dál nejde (když jsem jí rozebral ani nemá kam) . Komora na diabolek (4,5mm) je větší takže zapadne, ale na druhé straně u mušky vypadá normálně. Na malorážkový náboj je to zas malé. Když zacvaknu hlaveň zpátky a vystřelím, tak se ozve „lehké“ cvak. Vypadá to jako by tam byl úderník. Vzduchovku jsem rozebral, vystříkal wd ale stejně s tou páčkou skoro nejde pohnout. Je mi jasné že to bude nějaká upravenina, ale jelikož jsem nikdy nic takového neviděl, tak prosím o pomoc…děkuji

Vzduchovka - nález na půdě Vzduchovka - nález na půdě Vzduchovka - nález na půdě Vzduchovka - nález na půdě Vzduchovka - nález na půdě
Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: Milan (neregistrovaný) | vloženo 12. 07. 2018, 16:09:05 reagovat

Přesně,klasická předrevoluční úprava na posílení výkonu :-D

autor: Phill (neregistrovaný) | vloženo 26. 06. 2018, 08:55:30 reagovat

Jak píše pan Skopal,nejspíš jde o zmíněnou úpravu na poplašnák.Bohužel Vaše fotky jsou dost „nicneříkající“,spí­še jste měl nafotit prostor na diabolky,chcete-li komoru.Vaši poznámku „Vypadá to jako by tam byl úderník“ nechápu v souvislosti s tím že jste psal že jste vzduchovku rozebral.Myslím že po demontáži by bylo dost patrné o co se jedná.Ještě mě napadá možnost že je to úprava na flobert 4mm,nicméně bez zmíněných fotek jen fabulace.V každém případě jsou obě úpravy na úrovni nedovoleného ozbrojování se všemi důsledky.
Přeji Vám hezký den

autor: Lukáš (neregistrovaný) | vloženo 20. 06. 2018, 14:16:37 reagovat

To si myslím taky…

autor: Jirka (neregistrovaný) | vloženo 19. 06. 2018, 20:30:30 reagovat

Podle mně je to „zbastlené“ na to že tam hodíš brok a za něj dáš malej poplašnák úderník ho odpálí atd.

Reagovat na téma "Vzduchovka - nález na půdě"
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)