Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

zásobník

autor: Jaroslav | vloženo 30. 05. 2018, 19:02:20 | reakce: 8 | počet zobrazení: 277

Dobrý den, můžete někdo poradit, do jakého samopalu je vyobrazený zásobník? Předem děkuji.

zásobník zásobník
Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: Blekota (neregistrovaný) | vloženo 24. 06. 2018, 13:27:17 reagovat

Opět se mi chce zvracet. Rád tady čtu tyto „odborná fora“ docela je to žumpa.

autor: Basta (neregistrovaný) | vloženo 21. 06. 2018, 14:04:25 reagovat

Jsem tady spíš náhodou ale zírám,jací se tu vyskytují znalci. Vasilku palec nahoru, ten rozbor je excelentní, ale pochybuji, že to tomu primitivnímu blbovi dojde, co tu nakecal za nesmysly. taky pochybuji, že se ještě vůbec někdy ozve. Tolik moje stanovisko, mě to prostě nedalo. Hezké dny všem.

autor: Vasilek (neregistrovaný) | vloženo 20. 06. 2018, 19:24:33 reagovat

Tak nepřestávám zírat, co se všechno nechá zjistit podle i n t u i c e, bez použití typických markantů součásti zbraně-zásobníku. Pro začátek by mě zajímalo, od kolika nábojů začíná „velkokapacitní“ zásobník –20,25,30,32,3­5,40,50 ? Jaký zásobník UZI je kratší-ten na 20,32,nebo 40 nábojů a jak to poměřit podle fotky ? Jak lze poznat, že rovný zásobník může být jen pro 9mm Luger a ne třeba pro 9mm Brow,7,65 long Fr. 9×25 Mauser, .45 ACP,atd. Jak intuicí poznat, že to není zrovna zásobník pro Oritu M41, Berettu 38 a 42, Sten Gun Mk I-V, MAT 49,Erma EMP 36 a řadu dalších o stejné či podobné kapacitě ? A hlavně – co jsou "samopaláky a kulomeťáky ". Poprosil bych proto pana odborníka, jménem nás všech laiků o podrobné vysvětlení.

autor: Juraj (neregistrovaný) | vloženo 18. 06. 2018, 18:52:44 reagovat

MP40 tak to už len je meno!!! MP40 je nejaký zakomplexovaný debilko! On je najmúdrejší, on pozná všetky typy zásobníkov, on pozná všetko a zároveň nepozná nič! Tak počúvaj Ty frajer s malým vtákom, je mi jedno čo tu o mne napíšeš, ale prosím rešpektuj aj tých ktorí nevedia všetko ako Ty a preto majú právo poprosiť niekoho o radu. P.S. Po vložení tohoto príspevku sa sem už nevrátim a nebudem sledovať čo tu kto píše, nezaujíma ma to :-))

autor: MP40 (neregistrovaný) | vloženo 17. 06. 2018, 23:48:31 reagovat

Stačí mít intuici. Každý soudný a trošičku znalý zbraní pozná, že zásobník je vysokopapacitní, a protože je rovný, tak je na pistolové 9 mm Luger. Tudíž nemůže jít o UZI 32 apod., který je taky rovný, ale kratší. Na samopaláky a kulomeťáky jsou zásobníky samozřejmě vždy zahnuté. Ale vysvětujte to naprostému laikovi.

autor: Jaroslav | vloženo 11. 06. 2018, 16:58:43 reagovat

Pro pana „kavol“: děkuji za podporu. A pro „MP40“? Pokud bych věděl, že mám hledat zásobník na MP40, tak bych se asi neptal tady, viď....., FRAJERE

autor: kavol (neregistrovaný) | vloženo 08. 06. 2018, 11:12:56 reagovat

A na základě čeho měl autor dotazu přijít na to, že má do Google zadat jako vyhledávací výraz „zásobník MP40“?

autor: MP40 (neregistrovaný) | vloženo 06. 06. 2018, 23:13:55 reagovat

Kdybys uměl googlit, frajere…

Foto 1
Reagovat na téma "zásobník"
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)