Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

Inzerenti?

autor: Harry | vloženo 23. 02. 2018, 23:18:10 | reakce: 8 | počet zobrazení: 468

..je pro některé problém odpovědět na SMS nebo mail? Proč teda inzerují?

Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: sběratel (neregistrovaný) | vloženo 09. 03. 2018, 19:56:32 reagovat

Normálně na tyto frajerské kokotky zo Slovenska s ikvé tykve nereagujem, ale tento pánko velmožný, co uráží, a ryje do mne svým neomaleným rypákem, aniž by osobně znal, asi nežije v realitě. Kolik že je hluchoněmých a invalidů na vozejku? Ani ne 1 % z celé populace. Takže je to jejich problém, ale většina mluvit umí a většina taky má auto, tak to bylo v mém případě… už se nevracej, ty babišáku kokote, tady je český bazar, né slovenský a choť do riti.

autor: Môže nemý hovoriť??? (neregistrovaný) | vloženo 08. 03. 2018, 23:16:58 reagovat

Čítam tu Vaše príspevky a … Pán zberateľ je zrejme nejaký obmedzený debilko ktorý si myslí že má patent na rozum! Zabudol totiž na hluchonemých ktorí z pochopiteľných príčin nemôžu telefonovať aj keby veľmi chceli… Ohľadom tých cien…Dnes je to veľmi zaužívané a populárne písať že ""ponúknite""… Do inzerátov to píšu hlavne špekulanti ktorí kalkulujú (pretože nemajú ani potuchy o cene) ako vytrieskať čo najviac peňazí. Je to jednoduchá rovnica: predávajúci určí sumu a ja to buď kúpim alebo nekúpim a hotovo! A čo sa týka vety: no ať si přijedou se podívat, fotky nenapoví vše… Ďalší omyl pána debilka, pardon zberateľa… Opäť zabudol na ľudí, a to tých čo sú na vozíkoch a tí sa niekedy premiestňujú len s ťažkosťami. Pretože ešte sú bariéry. No a na záver ešte malý odkaz pre pána debilkozberateľa: Po vložení tohoto komentára sa sem už nevrátim a nebudem sledovať kto tu čo napíše. Nezaujíma ma to :-)) Čau.

autor: sběratel (neregistrovaný) | vloženo 07. 03. 2018, 15:00:02 reagovat

Jo je chudák z pohledu prioritní posloupnosti… mejl a SMS si můžu přečíst pozdě, takže pak má smůlu (přeci někdo volal dřív, takže už může být dávno zamluveno a zarezervováno – ti co píšou mají smůlu, na netu nesedím pořád. Kdežto hovor je hned na mobil a rovnou vím, na čem jsme a případně rovnou padne dohoda. Takže kdo věc skutečně chce, volá a ptá se. Cenoví spekulanti píšou a nejlepší jsou otázky typu, „mám zájem, kolik byste si za ni představoval“ v případě, kdy oni mají nabídnout cenu, pokud není pod inzerátem uvedená. Nebo „nějaká sleva by nebyla možná?“ když je psáno jasně, že je cena pevná a že nesmlouvám. Nebo „odkud jste“, když je toto jasně napsáno v textu inzerátu… a zbytečně se ptají na věci, co jsou uvedeny v textu. Ti lidé si ani text nečtou. Pak taky stav zbraně – no ať si přijedou se podívat, fotky nenapoví vše.

autor: amadeus (neregistrovaný) | vloženo 07. 03. 2018, 09:01:50 reagovat

To jsi snad nemyslel vážně? Když člověk nemůže volat, ale je schopen v tu chvíli napsat SMS/email, že má o něco zájem a požádá o další informace. U tebe je to automaticky chudák? Směšný…

autor: sběratel (neregistrovaný) | vloženo 26. 02. 2018, 12:41:44 reagovat

Tak samozřejmě, jsou inzeráty, kde si nepřeje inzerent uvádět telefon (z jistých důvodů), a pak je jediná cesta komunikace e-mailem. Také mám zkušenosti, že napíšu a prostě NIC, den, dva i týden. Ale s tím nic nenaděláte. Je to vše o lidech. Slušnost je odpovědět, alespoň elementární – máte zájem – berte, jinak na to serte! Kdo chce prodat komunikuje. Já ale kolikrát nemám nervy na to čekat x dní, až se inzerent milostivě ozve, proto telefon je volbou nejrychlejší a samozřejmě je kravina někomu volat v noci nebo do práce, a pokud se takto strefíte, inzerent klidně může říci, zavolejte jindy, tak no problem… takže pro mě opravdu platí jediné – líná huba, holé neštěstí.

autor: Juraj (neregistrovaný) | vloženo 25. 02. 2018, 15:09:40 reagovat

Plne súhlasím s pánom Kavolom. Napísal to presne a výstižne! Inzerujem už niekoľko rokov a mám tiež bohaté skúsenosti s rôznymi „týpkami“… Osobne keď vložím nový inzerát, tak starý hneď vymažem. A keď na nejaký reagujem tak tiež primárne najprv píšem mail. Pokiaľ má inzerent napísané v inzeráte že preferuje telefon, tak mu v pohode zavolám. Slušnosť sa dnes nenosí… a to je škoda. Nuž čudní ľudia, čudná doba…

autor: kavol (neregistrovaný) | vloženo 25. 02. 2018, 12:11:48 reagovat

Hm. Co člověk, to názor …

K dotazu – obvykle je někomu zatěžko odpovídat negativně, pokud už má jiné zájemce. Slušnost se dneska nenosí, většina se ani neobtěžuje stáhnout neplatný inzerát.

Pokud inzerát uvádí i mail i telefon (resp. zde je mail povinný, takže pokud neuvádí, že jej nechce používat), tak primárně píšu mail. Ten si člověk přečte/odpoví, jak mu vyhovuje, a ne že ho budu otravovat v práci anebo budit v jednu ráno, když si procházím inzeráty když nemůžu spát apod. Navíc co je psáno, to je dáno, tedy já sklerotik se můžu kdykoliv podívat, jak jsme se domlouvali, a nespoléhat se, že jsem po telefonu správně slyšel a zapsal adresu a čas předání apod.

Když inzerent preferuje telefon, a nevyžádá si explicitně sms, tak volám. Vím, že mezi některými skupinami jsou dnes sms v módě, a chytré telefony obchází jejich omezení oproti mailu, ale stejně mi to přijde naprd. Telefon mám na telefonování, ne na dopisování.

… píše chudák, co měl naoko takový zájem, že si poslední úspěšný nákup zbraně dojednal mailem, a o střelivu si krom volání i smskoval :-)

autor: sběratel (neregistrovaný) | vloženo 25. 02. 2018, 07:03:27 reagovat

Co tu nekonkrétně prskáte??? Já když něco chci, a opravdu to chci, tak rovnou volám… SMS/mejly jsou k ničemu a používají je chudáci, kteří mají zájem jen na oko, aby se neřeklo.

Reagovat na téma "Inzerenti?"
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)