Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

Tanque "Pocket Positive" cal .32

autor: Tomaš | vloženo 25. 08. 2017, 10:00:01 | reakce: 8 | počet zobrazení: 458

Dobrý den, naskytla se mi moznost koupit tuto zbran. Chtěl bych se zeptat zda jsem určil dobře a jakou by mohla mít přibližně cenu.

Tanque Tanque
Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: Sběratel (neregistrovaný) | vloženo 31. 08. 2017, 17:43:36 reagovat

Pokud revolver nemá oficiálně znehodnocené komory ve válci (provrty, odfrézované, nebo navařené kolíky) a to samé nemá provedeno i s hlavní, nemá k touto znehodnocovaní protokol, a byla navíc vyrobená po roce 1890, tak je na evidenci, tj, na ZP a průkaz zbraně sběratelské skupiny (A), ikdyž jí „nejde odklopit válec“, protože tuto drobnou závadu může jakýkoliv zbrojíř zprovoznit. To samé i upilované úderníky. Naše vyhláška je v tomto bohužel nekompromisní. Bez evidence by to bylo nedovolené ozbrojování. Záleží také jak to má ten prodávající, od kterého to budete kupovat. Víc k tomu nemám co dodat.

autor: Tomáš (neregistrovaný) | vloženo 31. 08. 2017, 14:59:26 reagovat

Dobrý den, dškuji za takto nalezené informace, též jsem toto dohledal, zbraň je nápaditě podobná zbraním od Coltu, jsem si vědom problemu, který může nastat s orgánem…ovšem zbraň je ve stavu, kdy nejde odklopit válec. Takže stav zbraňe je nestřelby schopná. Ale samozřejmě zbrojní průkaz vlastním. Zbraň je v nálezovém stavu. Spíš by mě zajímalo zda to může mít sběratelskou cenu. Děkuji

autor: Sběratel (neregistrovaný) | vloženo 30. 08. 2017, 00:04:06 reagovat

Kupujete ji bez zbrojáku nebo na zbroják? Byl bych velmi opatrný, abyste nebyl hnán pro nedovolené ozbrojování orgány činnými v trestním řízení. Ikdyž je to rezaťák, může být klidně střelbyschopný. Španělské revolvery značky Tanque (http://historiadelasarmasdefuego.blogspot.cz/…ositive.html http://www.tircollection.com/…agnol-tanque atd.) ve verzi .32 a .38 S&W (CF) se sice podle vložených odkazů začaly vyrábět od roku 1871, nicméně hlavní produkce zbrojovky byla mezi lety 1920 až 1930, takže bych se ni nedivil, kdyby do tohoto období padnul i ten Váš vyhlídnutý brynýrovaný (starší byly právě spíše chromované a niklované).

Foto 1 Foto 2 Foto 3
autor: moto.cvok (neregistrovaný) | vloženo 27. 08. 2017, 15:33:02 reagovat

Dobrý den. Prosím o kontakt na moto.cvok@seznam.cz. Měl bych o ní zájem do sbírky a dobře zaplatím.

autor: Tomáš (neregistrovaný) | vloženo 27. 08. 2017, 11:05:51 reagovat

Děkuji za názor…tak ja za ní nedal zatím nic…proto mě napadlo se optat..

autor: Hnusná Rezatina (neregistrovaný) | vloženo 26. 08. 2017, 23:26:13 reagovat

Fakt nevím, za kolik jste tuto hnusnou rezatinu koupil, na aukru se podobné šroty prodávají max. do tisícikoruny.

autor: Tomaš (neregistrovaný) | vloženo 26. 08. 2017, 21:54:44 reagovat

nikde jsem nenašel žádnou informaci, že by v ČR jich moc bylo…ani jako sberatelský kousek?

autor: Matěj (neregistrovaný) | vloženo 25. 08. 2017, 17:47:39 reagovat

Dobrý den,
nezlobte se, ale ruce pryč. Je to šrot a cenu má maximálně za cenu starého železa.

Reagovat na téma "Tanque "Pocket Positive" cal .32"
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)