Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

Podvodnik??

autor: Jaroslav | vloženo 19. 08. 2017, 08:38:09 | reakce: 2 | počet zobrazení: 252

Robert Masny nabizi trezory na zbrane za 3300 kč po zaplaceni se neozyva ani nebere telefon je snad podvodnik ?? mate nejakou skušenost s timto človekem jeho učet je platebni prikaz
BANKOVNÍ SPOJENÍ PŘÍJEMCE

Číslo účtu 154515816
Kód banky 0600

telefon 773 110 648
Prodám trezor na tři dlouhé zbraně. Rozměry 1380×315×205, západky ∅18mm, otvory pro bezpečné upevnění ve spodní části a na zadní straně trezoru, zamykání na klíč. Při platbě převodem doprava zdarma.

Cena: 3299 CZK | inzerát vložen 15. 07. 2017, 09:47:04

foto foto
čekam do 8.9 2017 a pak predavam policii čr

Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: Robert (neregistrovaný) | vloženo 20. 10. 2017, 08:27:48 reagovat

pane Mojžíšku, bylo by vhodné aby jste uvedl vše na pravou míru. Například to, že jste reagoval na již neplatný inzerát. Přesto, že jsem vás na to upozornil, odeslal jste částku právě odpovídající staré nabídce. Následně, když nedošlo k doplatku na stávající cenu, byla vámi zaplacená částka vrácena na váš účet. Nesmyslné výhrůžky, které jste mi posílal, abych dodržel cenu již neplatné nabídky prosím zkoušejte u podomních prodejců, případně na asijském tržišti. Stejně tak, jako mě tu očerňovat.

autor: Laďa (neregistrovaný) | vloženo 19. 10. 2017, 08:26:41 reagovat

Dobrý den,našel jsem inzerát na prodej trezoru na 3 dlouhé zbraně a pak tuto Vaší recenzi na pána. Jak jste nakonec dopadl? Dostal jste trezor,nebo jste to hlásil policii?

Reagovat na téma "Podvodnik??"
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)