Hunting-shop.cz

Hunting-shop BAZAR

Hunting-shop FOTOGALERIE

AFARS - Ready made clothing for hunting

Strelci.com

Gunlex.cz

Awald.sk

Irský teriér

Přihlásit se
Vaše jméno/přezdívka:
Vaše heslo:

> registrace
> zapomenuté heslo

expanzní samopal vz 58

autor: michael wittmann | vloženo 11. 07. 2017, 21:43:50 | reakce: 4 | počet zobrazení: 495

zdravím mám dotaz ,koupil sem si na slovensku expanzni samopal vz 58 a stalo se mi to ze v hlavni byla uprava ,byly tam dva malé kolíčky které brání průchodu hlavní ostrému náboji a zároven slouži ke spetnemu razu pro vytvoreni tlaku pro prebiti slepeho nebo expanzniho naboje ,a tyto kolicky se mi během střelby uvolnily a ze zbraně vylétly , chci se optat stalo se to tu už někomu nebo je to jen ojedinělá závada která se stala jen mě ?? díky za odpověď a info…

Reakce (řazené od nejnovějších):
autor: Ivo (neregistrovaný) | vloženo 08. 08. 2017, 15:08:12 reagovat

Z pohledu našich zákonů se jedná o zbraň kategorie A – zakázané zbraně. A v této kategorii to je ať tam ty kolíčky jsou nebo ne. Takže bych doporučoval tu zbraň znehodnotit a nebo odevzdat na policii třeba jako nalezenou na poli. Ale neměla by se tady pohybovat takhle volně. Už si Vás možná někdo vytipoval, aby Vám ji ukradl. Potěš vás pánbůh, jestli by s ní někdo něco provedl. V dnešní době kdy se vyšetřuje kvůli terorismu kdejaký pšouk.

autor: xxxxxxx (neregistrovaný) | vloženo 18. 07. 2017, 18:36:14 reagovat

Doufej,že to četli jenom ti „hodní“!!!!!!!!

autor: Tom (neregistrovaný) | vloženo 15. 07. 2017, 14:04:29 reagovat

Expanzni zbrane ze slovenska jsou v CR povazovany jako normalni ostry.
Ikdyby jsi tam ty koliky mel tak se dopoustis nedovoleneho ozbrojovani a jeste to sem pises.
Doporucil bych ti jit ho odevzdat na policii, furt lepsi nez postih za to.

autor: Mafiános Slovenskis (neregistrovaný) | vloženo 12. 07. 2017, 09:54:44 reagovat

Hehehe, řekl bych že se to tu řešilo nedávno v kauze Davida Máthiy, syna prešovského mafiána, který si tako podobné kolíčky z hlavně vymlátil. Zřejmě nekvalitní práce (opravdu nechápu, jak toto mohlo projít zbrojířem) a pokud lze střílet ostrými, je to na prokurátora, protože tímto se nedovoleně ozbrojujete… samozřejmě do té doby, než se tu objeví ten lidumilný antižidák, co by všechny slimáky a čmoudy postřílel nelegálně drženou zbraní.

Foto 1
Reagovat na téma "expanzní samopal vz 58 "
Vaše jméno:
Text:
Přiložit obrázky:
(nepovinné)

Jaký den následuje po pátku?
(ochrana proti spamu)